Scaricate a tabella cumpleta di e taglie di I Beam!
Fornitore di travi d'acciaio IPE/IPN d'alta qualità per prughjetti di custruzzione è di strutture d'acciaio
| Nome di u produttu | Trave d'acciaiu IPE / Trave d'acciaiu IPN | Trattamentu di Superficie | Neru, Pittatu, Galvanizatu à Caldu, Rivestimentu Anticorrosione |
| Tipu | Trave d'acciaiu strutturale standard europea | Forza di rendiment | 235–460 MPa (Sicondu u Gradu) |
| Standardu | EN 10025, EN 10365, DIN 1025 | Resistenza à a trazione | 360–680 MPa (Sicondu u Gradu) |
| Gradu di u materiale | S235JR, S275JR, S355JR, S355J2, S420, S460 | Funziunalità | Alta Resistenza, Eccellente Capacità di Caricu, Bona Saldabilità, Facile Fabbricazione, Efficace in termini di costi |
| Prucessu di pruduzzione | Laminatu à caldu | Applicazioni | Edifici in Struttura d'Acciaiu, Magazzini, Impianti Industriali, Edifici Cummerciali, Ponti, Prughjetti d'Infrastruttura, Piattaforme d'Attrezzatura |
| Gamma di dimensioni | IPE 80–600, IPN 80–600 | Servizii di trasfurmazione | Tagliu, Foratura, Saldatura, Punzonatura, Galvanizzazione, Fabbricazione Su Misura |
| Lunghezza | 6m, 9m, 12m, 15m o persunalizatu | Ispezione | Certificatu di prova di mulinu (MTC), SGS, BV, ispezione di terze parti dispunibule |
Cumposizione chimica di u fasciu I EN
| Gradu d'acciaiu | C (%) | Si (%) | Mn (%) | P (%) | S (%) | N (%) | Cu (%) |
| S235JR | ≤0,22 | ≤0,35 | ≤1.40 | ≤0,035 | ≤0,035 | ≤0,012 | ≤0,55 |
| S275JR | ≤0,24 | ≤0,40 | ≤1.50 | ≤0,035 | ≤0,035 | ≤0,012 | ≤0,55 |
| S355JR | ≤0,24 | ≤0,55 | ≤1.60 | ≤0,035 | ≤0,035 | ≤0,012 | ≤0,55 |
| S355J0 | ≤0,20 | ≤0,55 | ≤1.60 | ≤0,030 | ≤0,030 | ≤0,012 | ≤0,55 |
| S355J2 | ≤0,20 | ≤0,55 | ≤1.60 | ≤0,025 | ≤0,025 | ≤0,012 | ≤0,55 |
| S420M | ≤0,16 | ≤0,60 | ≤1.70 | ≤0,025 | ≤0,015 | ≤0,015 | ≤0,50 |
| S460M | ≤0,16 | ≤0,60 | ≤1,80 | ≤0,025 | ≤0,015 | ≤0,015 | ≤0,50 |
Elementi di lega (quandu applicabile)
| Gradu | Nb (%) | V (%) | Ti (%) |
| Serie S355 | ≤0,05 | ≤0,12 | ≤0,05 |
| S420M | ≤0,09 | ≤0,20 | ≤0,15 |
| S460M | ≤0,10 | ≤0,20 | ≤0,15 |
| Articulu | Pesu (kg/m) | Prufundità (mm) | Larghezza (mm) | Spessore di a tela (mm) | Spessore di a flangia (mm) |
| IPE 80 | 6 | 80 | 46 | 3.8 | 5.2 |
| IPE 100 | 8.1 | 100 | 55 | 4.1 | 5.7 |
| IPE 120 | 10.4 | 120 | 64 | 4.4 | 6.3 |
| IPE 140 | 12.9 | 140 | 73 | 4.7 | 6.9 |
| IPE 160 | 15.8 | 160 | 82 | 5 | 7.4 |
| IPE 180 | 18.8 | 180 | 91 | 5.3 | 8 |
| IPE 200 | 22.4 | 200 | 100 | 5.6 | 8.5 |
| IPE 220 | 26.2 | 220 | 110 | 5.9 | 9.2 |
| IPE 240 | 30.7 | 240 | 120 | 6.2 | 9.8 |
| IPE 270 | 36.1 | 270 | 135 | 6.6 | 10.2 |
| IPE 300 | 42.2 | 300 | 150 | 7.1 | 10.7 |
| IPE 330 | 49.1 | 330 | 160 | 7.5 | 11.5 |
| IPE 360 | 57.1 | 360 | 170 | 8 | 12.7 |
| IPE 400 | 66.3 | 400 | 180 | 8.6 | 13.6 |
| IPE 450 | 79.1 | 450 | 190 | 9.4 | 14.6 |
| IPE 500 | 90.7 | 500 | 200 | 10.2 | 16 |
| IPE 550 | 106 | 550 | 210 | 11.2 | 17.2 |
| IPE 600 | 124.4 | 600 | 220 | 12 | 19 |
| Articulu | Pesu (kg/m) | Prufundità (mm) | Larghezza (mm) | Spessore di a tela (mm) | Spessore di a flangia (mm) |
| IPN 80 | 5.9 | 80 | 42 | 3.9 | 5.9 |
| IPN 100 | 8.3 | 100 | 50 | 4.5 | 6.8 |
| IPN 120 | 11.1 | 120 | 58 | 5.1 | 7.7 |
| IPN 140 | 14.3 | 140 | 66 | 5.7 | 8.6 |
| IPN 160 | 17.9 | 160 | 74 | 6.3 | 9.5 |
| IPN 180 | 21.9 | 180 | 82 | 6.9 | 10.4 |
| IPN 200 | 26.2 | 200 | 90 | 7.5 | 11.3 |
| IPN 220 | 31.1 | 220 | 98 | 8.1 | 12.2 |
| IPN 240 | 36.2 | 240 | 106 | 8.7 | 13.1 |
| IPN 260 | 41,9 | 260 | 113 | 9.4 | 14.1 |
| IPN280 | 47,9 | 280 | 119 | 10.1 | 15.2 |
| IPN 300 | 54.2 | 300 | 125 | 10.8 | 16.2 |
| IPN320 | 61 | 320 | 131 | 11.5 | 17.3 |
| IPN 340 | 68 | 340 | 137 | 12.2 | 18.3 |
| IPN 360 | 76.1 | 360 | 143 | 13 | 19,5 |
Prontu à scopre più taglie ?
Laminatu à caldu neru: Statu standard
Zincatura à caldu: ≥85μm (cunforme à ASTM A123), prova di spruzzatura salina ≥500h
Rivestimentu: A pittura liquida hè stata spruzzata uniformemente nantu à a superficia di a trave d'acciaiu cù una pistola à spruzzu pneumatica.
| Categoria | Opzioni | Descrizzione | MOQ | Comportu | Ispezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Dimensione | H, B, tₙ, t_f, L | Dimensioni standard o persunalizate | 20 tunnellate | 7–15 ghjorni | Dimensioni, tolleranza di lunghezza |
| Superficie | Neru, sabbiatura, oliu, pittura/epossidica, galvanizazione | Prutezzione da a currusione | 20 tunnellate | 10–20 ghjorni | Cundizione di a superficia, spessore di u rivestimentu |
| Trasfurmazione | Foratura, taglio, bisellatura, saldatura, prefabbricazione | Fabricazione per disegni | 20 tunnellate | 15–30 ghjorni | Verifica di disegnu è saldatura |
| Marcatura è Imballaggio | Marcatura persunalizata, raggruppamentu, prutezzione di l'estremità, impermeabilità | Prontu per l'esportazione | 20 tunnellate | 3–7 ghjorni | Integrità di l'imballu è marcatura |
Edifici in struttura d'acciaioA trave EN I hè largamente aduprata in edifici cummerciali, impianti industriali è strutture prefabbricate in acciaio cum'è travi è colonne portanti principali. A so alta resistenza è e so prestazioni stabili aiutanu à migliurà a sicurezza strutturale è l'efficienza di a custruzzione.
Impianti Industriali è MagazziniA trave d'acciaio IPE/IPN furnisce un supportu forte per fabbriche, centri logistichi è magazzini. Hè adatta per strutture di grande portata è applicazioni pesanti, aiutendu à creà spazii di custruzzione flessibili è durevuli.
Ponti è Prughjetti d'InfrastrutturaPer via di a so eccellente capacità portante è di a so durabilità, a trave EN I hè cumunemente applicata in ponti, impianti di trasportu è prughjetti d'infrastruttura chì richiedenu prestazioni strutturali affidabili.
Attrezzatura Pesante è Piattaforme d'Acciaiu:EN I Beam hè ancu adupratu per i telai di supportu di l'attrezzature, e piattaforme di travagliu è e strutture industriali, offrendu una alta stabilità è una longa durata di vita sottu carichi cuntinui.
1) Filiale - Supportu in spagnolu, aiutu cù e procedure doganali, ecc.
2) Circa 5.000 tunnellate di merce in stock, cù una larga varietà di dimensioni
3) Rivistu da agenzie autorevoli cum'è CCIC, SGS, BV è TUV.
Prudutti di trave d'acciaiu EN I Beam / IPE IPNsò imballati cù cura per assicurà un trasportu sicuru è impedisce danni durante u trasportu internaziunale. E travi d'acciaiu sò nurmalmente imballate cù cinghie d'acciaiu à alta resistenza secondu a dimensione è u pesu, cù misure di prutezzione applicate per evità graffi è deformazioni superficiali.
Per e spedizioni d'esportazione, e travi sò generalmente imballate in fasci standard cù etichette chjare chì mostranu e specifiche di u produttu, u gradu d'acciaiu, a quantità è l'infurmazioni di u prugettu. Materiali impermeabili è imballaggio protettivu ponu esse aghjunti per u trasportu marittimu à longa distanza per prevene l'umidità è a corrosione.
Royal Steel Group furnisce suluzioni di spedizione flessibili, cumprese u trasportu di container, u trasportu di navi sfuse è a consegna di carichi basata nantu à prughjetti. Ottimizemu i piani di carica per massimizà l'utilizazione di u spaziu di i container è riduce i costi logistichi. I documenti d'esportazione cumpleti, cumpresi u Certificatu di Prova di Laminazione (MTC), a Lista d'Imballaggio, a Fattura Cummerciale, u Certificatu d'Origine è i rapporti d'ispezione, sò dispunibili per sustene u sdoganamentu senza intoppi.
Q1: Pudete furnisce dimensioni è lunghezze persunalizate?
Iè. Offremu servizii persunalizati di tagliu, perforazione, fabricazione è trattamentu di superfici secondu i requisiti di u prugettu.
Q2: Cumu assicurate a qualità di u produttu?
Ogni lottu hè ispezionatu per mezu di testi di cumpusizione chimica, testi di proprietà meccaniche, ispezione dimensionale è servizii d'ispezione di terze parti cum'è SGS o BV à dumanda.
D3: Cumu sò spedite e travi EN I?
E travi d'acciaiu ponu esse spedite per container, nave à grande velocità, o carica di prughjettu. I prudutti sò imballati cù cinghie d'acciaiu è imballati secondu i standard internaziunali d'esportazione.
Q4: Chì documenti pudete furnisce?
Fornemu Certificatu di Prova di Mulino (MTC), Fattura Cummerciale, Lista di Imballaggio, Certificatu d'Origine è altri documenti d'esportazione richiesti per u sdoganamentu.
Q5: Perchè sceglie Royal Steel Group cum'è u vostru fornitore di trave EN I?
Royal Steel Group offre una capacità di furnimentu stabile, prezzi competitivi, un cuntrollu di qualità strettu, servizii persunalizati è una sperienza prufessiunale d'esportazione per prughjetti mundiali di strutture in acciaio.




















